BURSA'NIN MARKASI

ALBAYRAK MÜHENDİSLİK

Albayrak Mühendislik firması uzun yıllar doğalgaz sektöründe çalışan Ali Özboyacı tarafından 2006 yılında Bursa’da kurulmuştur. Genç ve dinamik kadrosuyla hep yeniliğe açık ve teknolojiyi takip eden Albayrak Mühendislik, kısa sürede sektörün önde gelen firmaları arasında yerini almıştır.

Albayrak Mühendislik hem satış hemde taahhütçü kimliğine sahip bir kuruluştur. Bu sayede müşterilerimize hangi ürünün kendileri için en uygun olduğu konusunda profesyonel destek verilebilmektedir.

Bir çok markanın bayiliğini de yapan Albayrak Mühendislik hem sanal mağazası www.albayrakmuhendislik.com hem de gerçek dükkânımızın showroomundan satış yapmaktayız. Bu sayede müşterilerimiz kombileri gerçek boyutları ile görerek kombi seçimlerini yapabilmektedirler.

Albayrak Mühendislik olarak firmamız Bursagaz yetkilisidir ve yetki numarası 2000851’dir.

VİZYONUMUZ

Yurt içi ve Yurt dışı genel mühendislik hizmetleri alanında beklenti, ihtiyaçlara akılcı, emniyetli, ekonomik, estetik olgularının optimum yaklaşımıyla çevreye uyumlu yaratıcı çözümlerle ve yasal düzenlemelere-şartnamelere uygun olarak kaliteli hizmet sunmaktır.

MİSYONUMUZ

Kuruluşundan itibaren şehrimizin ve ülkemizin komple mühendislik, proje müşavirlik ve kontrollük hizmetlerini gerçekleştirilmesini sahip olduğu deneyimli kadrosu ile çağdaş teknolojiden yaralanarak dünya standartlarına uygun, tasarımlarda yaratıcı, mühendislikte saygın, güvenilir, kaliteli hizmet sunmak “Albayrak Mühendislik” için vazgeçilemeyecek bir ilkeyi oluşturmaktadır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Seçkin malzeme tedarikçileri ve hizmet taşeronları ile çalışarak bizimle birlikte hareket etmelerini sağlamak, taşeron ve çalışanlarımızı sürekli eğitmek, sektörümüzdeki çevre ve iş güvenliği ile ilgili yasa ve yönetmeliklere uymak.

ÜCRETSİZ KEŞİF
Open chat